אור מובייל

Search
Generic filters
Search in excerpt

התקשרו עכשיו

זה מספר מקשר

אודות

חשוב לכם להיות עם הדגם הכי חדש של הסמארטפונים ולהיות מעודכנים בכל החידושים בתחום הסלולר? הגעתם למקום הנכון. אור מובייל מתמחה במכירת מכשירים סלולריים, טאבלטים, מחשבים ניידים, אביזרים ובמתן שירותי מעבדה החל משנת 2014. אנחנו מקפידים להיות מעודכנים בכל החידושים בתחום.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא להיות חנות סלולרית מקצועית וחדשנית שמהווה אלטרנטיבה צרכנית נבונה לרכישה ולטיפול במכשירי סלולר מתקדמים במחירים שווים, תוך הקפדה על מתן שירות יוצא דופן.

לשם כך גייסנו צוות מקצועי שמתמחה בהבנת השוק והחידושים בו, לצד צורכי הלקוח. הצוות פועל לילות כימים על מנת לאתר את מיטב המותגים והטרנדים החדשניים ביותר ולספק אותם עבורכם.

כמו כן היה לנו חשוב להיות חברה ששמה דגש על חוויית השירות של לקוחותיה. לכן, אנחנו מספקים תמיכה נרחבת ללקוחותינו באמצעות צוות מקצועי שמעניק יחס אישי חם ואדיב.

הערכים שלנו

הערך העליון באור מובייל הוא השירות שאנחנו מספקת. אנחנו שמים את הלקוחות שלנו במרכז, ומקפידים לתת מענה מלא לכל סוגי הבעיות בעבור כל אחד ואחד מהם. מהשקפה זו נגזרים ערכי החברה:
אכפתיות וסבלנות

האכפתיות מתבטאת בתשומת לב, הקשבה ודאגה ללקוחות ולצרכים שלהם. אנחנו שמים דגש על צורכי לקוחותינו ומעניקים יחס אישי ואדיב עבור כל לקוח. כל אלה משקפים את החשיבות של השירות בעבורנו. האכפתיות והסבלנות משרות רוגע, ומעצימים את חווית הקנייה.

אחריות ומקצועיות

אנחנו מקפידים לנהוג באחריות ובמסירות כלפי לקוחותינו. כחלק ממתן שירות מעולה, בחנות מועסקים אנשי צוות מקצועיים בעלי ניסיון רב, אשר מתמודדים בהצלחה עם האתגרים השונים ושומרים על שביעות רצונם של הלקוחות.

חיוך ויחס חם

חרטנו על דגלנו את השירותיות כערך המרכזי ולכן כל לקוח שנכנס לחנות שלנו מתקבל בחיוך וזוכה לקבל יחס חם בין אם רכש בחנות ובין אם לא.

אנחנו עומדים כאן לשירותכם בכל עניין ושאלה. ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות האתר או להתקשר בכל עת: 072-3295370.

דילוג לתוכן